KAYMAKAM ADEM ARSLAN, ‘YAŞLILARA VEFA’ PROJESİ KAPSAMINDA YAŞLILAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Kaymakam Adem Arslan, ‘Yaşlılara Vefa’ Projesi Kapsamında Yaşlılar ile Bir Araya Geldi

Çekmeköy Kaymakamı Adem Arslan, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşılar Haftası münasebetiyle Çekmeköy Kaymakamlığı ve Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen Yaşlılara Vefa projesi kapsamında yaşlılar ile Çekmeköy İlkokulu’nda düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.
 
Organizasyonda yaşlılar ile sohbet eden Kaymakam Arslan, Yaşlılara Vefa projesi kapsamında bu hafta tüm okullarda öğretmenlerin yaşlıları ağırlayarak onurlarına kahvaltı programı gerçekleştireceğini söyledi. Bu birlikteliklerin ilki olan Çekmeköy İlkokulu’ndaki buluşmada yaşılar ile birlikte olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Kaymakam Adem Arslan, “Sizlerin duaları hem bizim için hem de devletimiz için önemli. Allah sizlere uzun ömürler versin” dedi.
 
Yaşlılar Haftası'na binaen gerçekleşen programdan memnun kaldıklarını ifade eden yaşlılar, Kaymakam Adem Arslan ve organizasyonda emeği geçen öğretmenlere, “Bizi burada ağırladığınız, değer verdiğiniz için teşekkür ediyoruz. Yolunuz açık, ömrünüz güzel olsun, sağ olun” dedi.
 
Yaşlılara Vefa projesi kapsamında 18-24 Mart Yaşlılar Haftası boyunca Çekmeköy’deki tüm okullar yaşlılar ile bir araya gelerek kahvaltı programı düzenleyecek. 
 
Bu programın ardından Çekmeköy İlkokulu’nu inceleyen Kaymakam Adem Arslan sınıfları gezerek öğrenciler ile sohbet etti. Serbest etkinlik dersinde mantık ve zeka oyununu oynayan 4. sınıf öğrencilerine zihin açıklığı dileyen Kaymakam Adem Arslan, sınıf öğretmeninden ders hakkında bilgi aldı.
 
Daha sonra Kaymakam Adem Arslan, öğretmenler odasını ziyaret ederek öğretmenler ile proje çalışmaları ve okul hakkında sohbet etti.
 
Haber Kaynağı: 

Reklam İrtibat

ÇİHA bir ÇRZ MEDYA GRUBU kuruluşudur.

Reklam Verin - 1

Reklam Verin - 2

Reklam Verin - 3

Vinaora Visitors Counter

000312430
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Tümü
56
74
264
311194
364
3176
312430
Your IP: 35.172.165.64
2023-12-06 19:48

Yönetim Paneli Giriş

Kullanıcı Girişi

Sadece Çekmeköy Haberleri Yapılmaktadır.

0(539)281 11 71 / cekmekoyilcesi@gmail.com