LİSELİ ÖĞRENCİLERİN BOĞAZ KEYFİ

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın katılımıyla Valide Sultan Gemisi ile “Gençlerle Seyr-i İstanbul Boğaz Turu ”programı düzenlendi. Programda lise öğrencileri çay ve simit ikramı eşliğinde boğaz keyfi yaşadı

Çekmeköy Belediyesi düzenlediği “Gençlerle Seyr-i İstanbul Boğaz Turu” programı ile lise öğrencilerini boğaz turuna çıkardı. Boğaz turuna Çekmeköy Anadolu İmam Hatip Lisesi ve TEV Ezel Gülen Kıray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri katıldı. Çay ve simit ikramlarının yer aldığı gezide öğrenciler boğazın tadını çıkardı.
 
Öğrencilere yönelik güzel bir etkinlik düzenlediklerini ifade eden Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz; “Üsküdar Belediyesi Başkanı Hilmi Türkmen kardeşime bu imkanı bize sağladığı için çok teşekkür ediyorum. Çekmeköy’de 11 ve 12. sınıf olarak bulunan 5 bin öğrenci kardeşlerimizi her Salı günü boğazda 3 saatlik turla hem onlara ilk ödevlerini yapmak ve hem de rehber kardeşlerimizin katkılarıyla İstanbul’u ve boğazı iyi öğrenebilmeleri için bu organizasyonu yapıyoruz. Bu sene inşallah 11 ve 12. sınıf öğrenci kardeşlerimizin tamamına uygulayacağız. Bundan sonraki yıllar geleneksel hale getirmeye çalışacağız. Öğrenci kardeşlerimizle beraber olmak, onlarla aynı kahvaltı masasında çayı, simidi, peyniri paylaşmak beni son derece memnun etti. Bu etkinlikte emeği geçen mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum “ diye konuştu. 
 
Çekmeköy Belediyesi ve Üsküdar Belediyesi işbirliği ile düzenlenen Boğaz Turuyla etkinliğe katılan öğrencilerin yaşadıkları coğrafyanın tarihi, sosyal ve kültürel yerlerini tanıması, moral ve motivasyonlarının artırılması, kaynaşma ve arkadaşlıklarının pekiştirilmesi amaçlanıyor.
 
Haber Kaynağı: Çekmeköy Belediyesi

Reklam İrtibat

ÇİHA bir ÇRZ MEDYA GRUBU kuruluşudur.

Reklam Verin - 1

Reklam Verin - 2

Reklam Verin - 3

Vinaora Visitors Counter

000312472
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Tümü
98
74
306
311194
406
3176
312472
Your IP: 35.172.165.64
2023-12-06 20:33

Yönetim Paneli Giriş

Kullanıcı Girişi

Sadece Çekmeköy Haberleri Yapılmaktadır.

0(539)281 11 71 / cekmekoyilcesi@gmail.com