BEYAZ ÖNLÜK VE STETOSKOP İLE EVET DEDİLER

Koronavirüsle en ön saflarda mücadele eden doktor çift, salgın günlerinde hayatlarını birleştirdi. Korona virüse rağmen hayatlarını birleştiren anestezi uzmanı ile genel cerrah çift, beyaz önlük ve stetoskopları ile mutluluğa Çekmeköy Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen törende ‘evet’ dediler.

 

 Tüm dünyayı etkisi altına alınan koronavirüs salgınına karşı yoğun iş temposunda en ön saflarda çalışan Anestezi Uzmanı Elif Akova ve Genel Cerrah Alişan Berk Deniz çifti, salgına rağmen hayatlarını birleştirdi. Çekmeköy Belediyesi Nikah Salonunda düzenlenen törende önlükleriyle ve stetoskoplarıyla birlikte gelen doktor çift, mutluluğa ‘evet’ dedi. Sosyal mesafe kuralına da dikkat edilen nikah merasiminde, hem çiftin ve hem de nikah şahitlerini maske takarak önlem aldılar.


Anestezi Uzmanı Elif Akova, “Heyecanlıyız. Böyle bir dönemde olması bir miktar canımızı sıkmış olsa da hayat devam ediyor. Önlemlerimizi alarak belli kısıtlamalar çerçevesinde nikahımızı gerçekleştireceğiz. Heyecanlıyız, buruk bir mutluluk var diyebiliriz. Tekrar göreve devam edeceğiz. Bütün planlar ertelendi. Yapabildiğimiz bu. En azından nikahımızı gerçekleştirip görevimize devam edeceğiz” dedi.

Genel Cerrah Alişan Berk Deniz, “Mutluyuz tabii ki. Sadece önlemler olması maske vesaire birazcık garip hissettiriyor. Ama böyle bir yola çıktığımız için, böyle bir karar verdiğimiz için çok mutluyuz. Biraz gecikerek oldu, düğün vardı o ertelendi” diye konuştu.

 Nikahın sonunda Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın mesajı evlenen çifte iletildi.

Doktor çift, nikahlarının hemen ardından korona virüsle mücadeleye kaldıkları yerden devam etmek üzere görevlerinin başına döndü.

Haber Kaynağı : Çekmeköy Belediyesi

Reklam İrtibat

ÇİHA bir ÇRZ MEDYA GRUBU kuruluşudur.

Reklam Verin - 1

Reklam Verin - 2

Reklam Verin - 3

Vinaora Visitors Counter

000312498
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Tümü
124
74
332
311194
432
3176
312498
Your IP: 35.172.165.64
2023-12-06 20:55

Yönetim Paneli Giriş

Kullanıcı Girişi

Sadece Çekmeköy Haberleri Yapılmaktadır.

0(539)281 11 71 / cekmekoyilcesi@gmail.com