BAŞ DENETÇİLER SERTİFİKALARINI BAŞKAN POYRAZ’DAN ALDILAR

Çekmeköy Belediyesi Entegre Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında eğitim çalışmalarına devam ediyor

Çekmeköy Belediyesi’nde uygulanmakta olan Entegre Yönetim Sistemi çalışmalarının daha etkin yürütülebilmesi, iç tetkikçilerin denetim yeteneklerinin geliştirilmesi ve tetkiklerde daha etkin değerlendirme yapabilmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen eğitimler sonucunda, 23 personel “Baş Denetçilik Sertifikası” almaya hak kazandı.
 
Çekmeköy Belediyesi daha önce Entegre Yönetim Sistemi Kapsamında; ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi (5 Adet Standart) belgelerini almıştı.
 
Verilen eğitimler sonunda sertifika almaya hak kazanan personeller sertifikalarını Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’dan aldırlar. Başkan Poyraz “ Vatandaşlarımıza daha güzel, daha kaliteli hizmet verebilme adına sağlam adımlar atıyoruz. Belediyemizin hizmetlerine değer katacak bir eğitim sonucu sertifikalarınızı aldınız. Hem sizlere hem de belediyemize hayırlı uğurlu olsun,” dedi.
 
Haber Kaynağı: